Tootekood: TCJA226M006R0300
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCJA226M006R0300
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele CAPACITOR TANT, 22UF, 6.3V, 0.3 OHM, 0.2, 1206, FULL REEL
Max operating temperature 125°C