Tootekood: TCJA476M004R0200
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCJA476M004R0200
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele CAPACITOR TANT, 47UF, 4V, 0.2 OHM, 0.2, 1206
Max operating temperature 125°C