Tootekood: TCJB106M025R0150
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCJB106M025R0150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 10 µF, 25 V, TCJ Series, ± 20%, B, 0.15 ohm
Max operating temperature 105°C