Tootekood: TCJB157M006R0025
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCJB157M006R0025
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 150 µF, 6.3 V, TCJ Series, ± 20%, B, 0.025 ohm
Max operating temperature 105°C