Tootekood: TCJD106M050R0090
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCJD106M050R0090
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 10 µF, 50 V, TCJ Series, ± 20%, D, 0.09 ohm
Max operating temperature 105°C