Tootekood: TCJD157M006R0012
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCJD157M006R0012
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 150 µF, 6.3 V, TCJ Series, ± 20%, D, 0.012 ohm
Max operating temperature 105°C