Tootekood: TCJD157M016R0050
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCJD157M016R0050
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 150 µF, 16 V, TCJ Series, ± 20%, D, 0.05 ohm
Max operating temperature 85°C