Tootekood: TCJD477M004R0012
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCJD477M004R0012
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 470 µF, 4 V, TCJ Series, ± 20%, D, 0.012 ohm
Max operating temperature 105°C