Tootekood: TCJT107M006R0070
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCJT107M006R0070
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 100 µF, 6.3 V, TCJ Series, ± 20%, T, 0.07 ohm
Max operating temperature 105°C