Tootekood: TCJT476M006R0055
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCJT476M006R0055
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 47 µF, 6.3 V, TCJ Series, ± 20%, T, 0.055 ohm
Max operating temperature 105°C