Tootekood: TCJY157M006R0015
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCJY157M006R0015
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 150 µF, 6.3 V, TCJ Series, ± 20%, Y, 0.015 ohm
Max operating temperature 105°C