Tootekood: TCJY227M004R0025
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCJY227M004R0025
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 220 µF, 4 V, TCJ Series, ± 20%, Y, 0.025 ohm
Max operating temperature 105°C