Tootekood: TCJY227M010R0015
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCJY227M010R0015
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 220 µF, 10 V, TCJ Series, ± 20%, Y, 0.015 ohm
Max operating temperature 85°C