Tootekood: TCN4158M006R0055E
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TCN4158M006R0055E
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Type of capacitor
  • ESR value
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polymer; 1500uF; 6.3VDC; 4; 2924; ESR: 55mΩ; TCN; SMD; ±20%
Mounting SMD
Operating voltage 6.3V DC
Case - inch 2924
Operating temperature -55...85°C
Tolerance ±20%
Capacitance 1.5mF
Case - mm 7361
Type of capacitor polymer
ESR value 55mΩ