Tootekood: TCN4337M016R0070E
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCN4337M016R0070E
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 330 µF, 16 V, TCN Series, ± 20%, 4, 0.07 ohm
Max operating temperature 105°C