Tootekood: TCN4477M016R0100E
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCN4477M016R0100E
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 470 µF, 16 V, TCN Series, ± 20%, 4, 0.1 ohm
Max operating temperature 85°C