Tootekood: TCNK107M006R0200
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCNK107M006R0200
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 100 µF, 6.3 V, TCN Series, ± 20%, K, 0.2 ohm
Max operating temperature 105°C