Tootekood: TCNL476M016R0250
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCNL476M016R0250
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 47 µF, 16 V, TCN Series, ± 20%, L, 0.25 ohm
Max operating temperature 85°C