Tootekood: TCNT336M016R0200E
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TCNT336M016R0200E
  • Mounting
  • Case
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Type of capacitor
  • ESR value
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polymer; 33uF; 16VDC; T; 1210; ESR: 200mΩ; TCN; SMD; ±20%
Mounting SMD
Case T
Operating voltage 16V DC
Case - inch 1210
Operating temperature -55...85°C
Tolerance ±20%
Capacitance 33µF
Case - mm 3528
Type of capacitor polymer
ESR value 200mΩ