Tootekood: TCQD107M010R0040E
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCQD107M010R0040E
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 100 µF, 10 V, TCQ Series, ± 20%, D, 0.04 ohm
Max operating temperature 125°C