Tootekood: TCQD156M025R0070E
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCQD156M025R0070E
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 15 µF, 25 V, TCQ Series, ± 20%, D, 0.07 ohm
Max operating temperature 125°C