Tootekood: TCQD157M006R0040E
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCQD157M006R0040E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 150 µF, 6.3 V, TCQ Series, ± 20%, D, 0.04 ohm
Max operating temperature 125°C