Tootekood: TCQD337M006R0025E
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCQD337M006R0025E
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 330 µF, 6.3 V, TCQ Series, ± 20%, D, 0.025 ohm
Max operating temperature 125°C