Tootekood: TCQD476M016R0070E
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCQD476M016R0070E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 47 µF, 16 V, TCQ Series, ± 20%, D, 0.07 ohm
Max operating temperature 125°C