Tootekood: TCQD477M004R0025E
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCQD477M004R0025E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 470 µF, 4 V, TCQ Series, ± 20%, D, 0.025 ohm
Max operating temperature 125°C