Tootekood: TCQD686M010R0025E
Tootja: AVX
Tootja tootekood: TCQD686M010R0025E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 68 µF, 10 V, TCQ Series, ± 20%, D, 0.025 ohm
Max operating temperature 125°C