Tootekood: TCQE157M016R0040E
Tootja: KYOCERA AVX
Tootja tootekood: TCQE157M016R0040E
  • Mounting
  • Case
  • Operating voltage
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Capacitance
  • Case - mm
  • Type of capacitor
  • ESR value
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: polymer; 150uF; 16VDC; E; 2917; ESR: 40mΩ; TCQ; SMD; ±20%
Mounting SMD
Case E
Operating voltage 16V DC
Case - inch 2917
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Capacitance 150µF
Case - mm 7343
Type of capacitor polymer
ESR value 40mΩ