Tootekood: TEL 15-4811WIN-HS
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TEL 15-4811WIN-HS
  • Mounting
  • Case
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷75V; Uout: 5.1VDC; Iout: 2940mA; DIP16
Mounting THT
Case DIP16
Power 15W
Operating temperature -40...70°C
Protection short circuit protection
Output voltage 5.1V DC
Insulation voltage 1.5kV
Efficiency 86%
Number of outputs 1
Switching frequency 480kHz