Tootekood: TEN 30-2421WIN
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TEN 30-2421WIN
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 30W; Uin: 9÷36V; Uout: 5VDC; Uout2: -5VDC; 2"x1"
Output current 3A
Mounting THT
Power 30W
Operating temperature -40...75°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Series TEN 30WIN
Body dimensions 50.8x25.4x10.2mm
Output voltage 5V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 88%
Output current 2 3A
Output voltage 2 -5V DC
Number of outputs 2
Switching frequency 430kHz