Tootekood: TEN 30-4810WI
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TEN 30-4810WI
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 30W; Uin: 18÷75V; 3.3VDC; Iout: 6000mA; 2"x1,6"
Output current 6A
Mounting THT
Power 30W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Series TEN 30WI
Body dimensions 50.8x40.6x10.2mm
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 87%
Number of outputs 1
Switching frequency 300kHz