Tootekood: TEN 50-2411WI
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TEN 50-2411WI
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 50W; Uin: 9÷36V; 5VDC; Iout: 10000mA; 2"x1"; 34g
Output current 10A
Mounting THT
Power 50W
Operating temperature -40...80°C
Protection overheating, short circuit protection
Series TEN 50WI
Body dimensions 50.8x25.4x11mm
Output voltage 5V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 91%
Number of outputs 1
Switching frequency 285kHz