Tootekood: TEN 60-4812WIR
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TEN 60-4812WIR
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Conform to the norm
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 60W; Uin: 36÷75V; 12VDC; Iout: 5000mA; 2"x1"; 66.9g
Output current 5A
Mounting THT
Power 60W
Operating temperature -40...90°C
Protection voltage drop
Series TEN 60WIR
Body dimensions 50.8x40.7x25.4mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 3kV
Efficiency 93%
Number of outputs 1
Conform to the norm EN 50155
Switching frequency 250kHz