Tootekood: TEP 75-4810WI-CM
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TEP 75-4810WI-CM
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 75W; Uin: 18÷75V; 3.3VDC; Iout: 20A; Half Brick
Output current 20A
Mounting on panel
Case Half Brick
Power 75W
Operating temperature -40...75°C
Protection short circuit protection
Series TEP 75WI
Body dimensions 61x57.9x12.7mm
Output voltage 3.3V DC
Efficiency 87...92%
Number of outputs 1
Switching frequency 300kHz