Tootekood: TEQ 200-4812WIR
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TEQ 200-4812WIR
  • Output current
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Conform to the norm
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 200W; Uin: 19÷75V; 12VDC; Iout: 18A; 250kHz; OUT: 1
Output current 18A
Mounting for building in
Operating temperature -40...90°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Series TEQ 200WIR
Body dimensions 103.2x88.9x87.6mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 1.5kV
Efficiency 89%
Number of outputs 1
Conform to the norm EN 50155
Switching frequency 250kHz