Tootekood: TEQ 300-7212WIR
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: TEQ 300-7212WIR
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Conform to the norm
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 300W; Uin: 43÷160V; 12VDC; Iout: 25A; 200kHz; OUT: 1
Output current 25A
Mounting for building in
Power 300W
Operating temperature -40...80°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Series TEQ 300WIR
Body dimensions 152.4x101.9x38.6mm
Output voltage 12V DC
Insulation voltage 3kV
Efficiency 89%
Number of outputs 1
Conform to the norm EN 50155
Switching frequency 200kHz