Tootekood: THD 10-2413WIN
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: THD 10-2413WIN
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36V; 15VDC; Iout: 666mA; DIP24; 17.3g
Mounting THT
Case DIP24
Power 10W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overload, short circuit protection
Series THD 10WIN
Body dimensions 31.8x20.3x10.2mm
Output voltage 15V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV
Efficiency 87%
Number of outputs 1
Switching frequency 330kHz