Tootekood: THD 10-4810WIN
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: THD 10-4810WIN
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75V; 3.3VDC; Iout: 2700mA; DIP24
Output current 2.7A
Mounting THT
Case DIP24
Power 10W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overload, short circuit protection
Series THD 10WIN
Body dimensions 31.8x20.3x10.2mm
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 1.5kV
Efficiency 86%
Number of outputs 1
Switching frequency 330kHz