Tootekood: THD 10-4813WIN
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: THD 10-4813WIN
  • Mounting
  • Case
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 18÷75V; 15VDC; Iout: 666mA; DIP24; 17.3g
Mounting THT
Case DIP24
Power 10W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overload, short circuit protection
Series THD 10WIN
Body dimensions 31.8x20.3x10.2mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 1.5kV
Efficiency 87%
Number of outputs 1
Switching frequency 330kHz