Tootekood: THD 12-2413WI
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: THD 12-2413WI
  • Output current
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 12W; Uin: 9÷36V; 15VDC; Iout: 800mA; DIP24; 18g
Output current 800mA
Mounting THT
Case DIP24
Power 12W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Series THD 12WI
Body dimensions 31.8x20.3x10.2mm
Output voltage 15V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV
Efficiency 85%
Number of outputs 1
Switching frequency 400kHz