Tootekood: THD 15-4810WIN
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: THD 15-4810WIN
  • Output current
  • Mounting
  • Case
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; Uin: 18÷75V; 3.3VDC; Iout: 4000mA; DIP24
Output current 4A
Mounting THT
Case DIP24
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overvoltage, short circuit protection
Series THD 15WIN
Body dimensions 31.8x20.3x10.2mm
Output voltage 3.3V DC
Insulation voltage 1.5kV
Efficiency 89%
Number of outputs 1
Switching frequency 330kHz