Tootekood: THL 25-2423WI
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: THL 25-2423WI
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 25W; Uin: 9÷36V; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC; 1"x1"
Output current 840mA
Mounting THT
Power 25W
Operating temperature -40...80°C
Protection anti-overvoltage, short circuit protection
Series THL 25WI
Body dimensions 25.4x25.4x10.2mm
Output voltage 15V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 89%
Output current 2 840mA
Output voltage 2 -15V DC
Number of outputs 2
Switching frequency 285kHz