Tootekood: THL 25-4811WI
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: THL 25-4811WI
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 25W; Uin: 18÷75V; 5VDC; Iout: 5000mA; 1"x1"; 16.5g
Output current 5A
Mounting THT
Power 25W
Operating temperature -40...80°C
Protection anti-overvoltage, short circuit protection
Series THL 25WI
Body dimensions 25.4x25.4x10.2mm
Output voltage 5V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 90%
Number of outputs 1
Switching frequency 285kHz