Tootekood: THM 60-2423WI
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: THM 60-2423WI
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Application
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 60W; Uin: 9÷36V; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC; 51g
Output current 2A
Mounting THT
Power 60W
Operating temperature -40...75°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Application medical applications
Body dimensions 57.9x36.8x12.7mm
Output voltage 15V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 5kV
Efficiency 90%
Output current 2 2A
Output voltage 2 -15V DC
Number of outputs 2
Switching frequency 250kHz