Tootekood: THN 10-2410WIR
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: THN 10-2410WIR
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Conform to the norm
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36V; 3.3VDC; Iout: 3000mA; 1"x1"; 16.5g
Output current 3A
Mounting THT
Power 10W
Operating temperature -40...105°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Series THN 10WIR
Body dimensions 25.4x25.4x9.9mm
Output voltage 3.3V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 87%
Number of outputs 1
Conform to the norm EN 50155
Switching frequency 290kHz