Tootekood: THN 10-2421WIR
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: THN 10-2421WIR
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Output current 2
  • Output voltage 2
  • Number of outputs
  • Conform to the norm
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 10W; Uin: 9÷36V; Uout: 5VDC; Uout2: -5VDC; 1"x1"
Output current 1A
Mounting THT
Power 10W
Operating temperature -40...105°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Series THN 10WIR
Body dimensions 25.4x25.4x9.9mm
Output voltage 5V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 86%
Output current 2 1A
Output voltage 2 -5V DC
Number of outputs 2
Conform to the norm EN 50155
Switching frequency 290kHz