Tootekood: THN 15-2411WI-A1
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: THN 15-2411WI-A1
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Series
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 15W; Uin: 9÷36V; 5VDC; Iout: 3000mA; 1"x1"; 15g
Output current 3A
Mounting THT
Power 15W
Operating temperature -40...85°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Series THN 15WI
Body dimensions 25.4x25.4x9.9mm
Output voltage 5V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 1.5kV DC
Efficiency 86%
Number of outputs 1
Switching frequency 400kHz