Tootekood: THN 30-2413WIR
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: THN 30-2413WIR
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Input voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 30W; Uin: 9÷36V; Uout: 15VDC; Iout: 2000mA; 1"x1"
Output current 2A
Mounting THT
Power 30W
Operating temperature -40...105°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection, voltage drop
Body dimensions 25.4x25.4x9.9mm
Output voltage 15V DC
Input voltage 9...36V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 89%
Number of outputs 1
Switching frequency 330kHz