Tootekood: THR 20-4813WI
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: THR 20-4813WI
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 20W; Uin: 18÷75V; Uout: 15VDC; Iout: 1330mA; 40.5g
Output current 1.33A
Mounting THT
Power 20W
Operating temperature -40...80°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Body dimensions 50.8x25.4x11mm
Output voltage 15V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 88%
Number of outputs 1
Switching frequency 280kHz