Tootekood: THR 20-7211WI
Tootja: TRACO POWER
Tootja tootekood: THR 20-7211WI
  • Output current
  • Mounting
  • Power
  • Operating temperature
  • Protection
  • Protection
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Insulation voltage
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Switching frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 20W; Uin: 40÷160V; Uout: 5VDC; Iout: 4000mA; 40.5g
Output current 4A
Mounting THT
Power 20W
Operating temperature -40...80°C
Protection anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Body dimensions 50.8x25.4x11mm
Output voltage 5V DC
Insulation voltage 3kV DC
Efficiency 84%
Number of outputs 1
Switching frequency 280kHz