Operational amplifier; 95MHz; 2.7÷16.5V; Channels: 1; SO8
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
THS4281D
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: THS4281D
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 95MHz; 2.7÷16.5V; Channels: 1; SO8
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | rail-to-rail |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 95MHz |
| Slew rate | 35V/μs |